OW "KOLEJARZ"

Start

Położenie: Ośrodek położony w samym centrum Zakopanego przy stacji PKP i PKS, dojście do Krupówek zajmuje 5 minut, oddalony 22 km od polsko-słowackiego przejścia granicznego w Chochołowie i w Łysej Polanie.


OW „Kolejarz”: składa się z jednego budynku dysponującego 233 miejscami noclegowymi. Do dyspozycji gości w ośrodku: jadalnia, świetlica, bilard, ping - pong, kawiarnia.


Zakwaterowanie: 1-, 2- i 3-osobowe pokoje (z możliwością dostawki) wyposażone w łazienkę i TV, pokoje o podwyższonym standardzie I kategorii: 2-osobowe (w niektórych z możliwością dostawki) wyposażone w łazienkę, TV, lodówkę, składające się z dwóch pomieszczeń (w sypialni – łoże małżeńskie, w pokoju dziennym - rozkładana sofa)
pokoje o podwyższonym standardzie II kategorii: 3-osobowe wyposażone w łazienkę, TV, lodówkę, składające się z dwóch pomieszczeń ( w pierwszym pokoju – dwa jednoosobowe tapczany, w drugim – rozkładana kanapa)

Zakopane – jedna z najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowych w Polsce. Położona u podnóża Tatr, przyciąga do siebie turystów przez cały rok niepowtarzalnym klimatem, wydarzeniami kulturalnymi i wciąż żywymi tradycjami ludowymi. Tatrzańska przyroda oraz wychodzące z miasta szlaki zachęcają do górskich wędrówek. Wieczory w mieście to regionalne knajpki, koncerty w piwnicach, kolorowy tłum na Krupówkach. W Tatry Słowackie prowadzi przejście graniczne w Łysej Polanie. Panoramę Tatr i Zakopanego można podziwiać z Kasprowego Wierchu i Gubałówki.


/td>
Fotka 8f97733d
Fotka 7f9f771b
Fotka cede80ed
Fotka 0f5dcfa9
Fotka 3da9a5f3
Fotka 531f280a
Fotka 89bef7af

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
OW KOLEJARZ
Sanatoria w Zakopanem